Kim jesteśmy?

Kto za tym wszystkim stoi? Kto się za tym kryje? Dwóch randomowych typów, którzy swoje najlepsze lata powinni mieć dawno za sobą, ale nadal jakoś to do nich nie trafiło i całkiem nieźle się bawią. Mimo tego, że oczy już nie te i półmetek wg danych GUS coraz bliżej, to nie powiedzieli jeszcze ostatniego słowa! Cóż, w sumie to nie powiedzieli tak na dobrą sprawę jeszcze niczego godnego uwagi. xD

Jacek

Klika w kąkuter i nawet dostaje za to pieniądze, które potem wydaje na jakieś głupoty typu rachunki i jedzenie. Czas wolny marnuje na dłubanie przy starej i taniej terenówce, która może nie radzi sobie zbyt dobrze na bezdrożach, ale za to nie da się nią poszaleć po asfalcie. O ile w ogóle ruszy.

Michał

Dużo o nim mówi fakt, że wcześniej nauczył córkę ładować magazynek do AR15 niż pisać. Uwielbia wszystko, co pływa – poza rowerami wodnymi i rekinami. Koneser wina oraz chudego twarogu. W sumie pomysł na stworzenie gry wyszedł od niego, ale to długa historia.

Pewnego dnia, bardziej dla żartu niż myślą stworzenia czegoś konkretnego, zaczęliśmy rozmawiać o takiej tam hipotetycznej planszówce, w której wcielasz się w Polaka i masz zadanie przeżycia miesiąca, zbierając przy tym jakieś zasoby itd. Słowo do słowa, pomysł zaczął podobać się nam coraz bardziej. W międzyczasie rozegraliśmy ze znajomymi parę partii, ze trzy razy wywaliliśmy zasady do kosza i zaczynaliśmy od początku, a finalnie z planszówki wyszła karcianka na imprezę. Z oryginalnego pomysłu, który urodził się nam w głowach nie zostało w zasadzie nic. Ale może to i lepiej.